Звернення громадян

АНАЛІТИЧНА ДОВІДКА

про стан роботи із зверненнями громадян в 2011 році

у Шиманівській сільській раді

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до Закону України ,,Про звернення громадян” та Указу Президента України ,,Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”.

З початку року на розгляд сільської ради надійшло 122 звернення громадян, з них письмових – 83, на особистому прийомі : сільського голови – 16, секретаря сільської ради – 23. В порівнянні з відповідним періодом 2010 року кількість звернень на 14 % збільшилась за рахунок прийнятих 53 заяв громадян про видачу довідки форми 3 ДФ, що дає право на продаж без утримання податку продукції, вирощеної в особистому селянському господарстві. За звітний період зареєстровано 4 звернення громадян про виділення в натурі (на місцевості) земельних паїв з метою передачі їх в оренду агроформуванням. Про ведення одноосібного господарювання станом на 1.12.2011р. звернень не надходило.

Із загальної кількості отриманих звернень громадян була одна скарга на жительку села Шубрат Н.І. про заподіяну шкоду внаслідок порушення правил утримання худоби та собак. Звернення розглянуто на особистому прийомі сільського голови.

У відповідь на колективне звернення від 12 здавальників молока про умови закупівлі молока ПАТ «Бершадьмолоко» була організована зустріч з уповноваженим представником підприємства.

Від інвалідів, учасників бойових дій та учасників війни звернення в 2011 році не поступали. Було 10 звернень від дітей війни, одне –від учасника ліквідації аварії на ЧАЕС та по 3 – від багатодітних сімей і інвалідів 1-2 груп.

З початку 2011 року через вищестоящі органи до виконкому сільської ради звернень не надходило.

Найбільше в 2011 році було звернень щодо видачі довідки Ф 3ДФ. Також зверталися громадяни з питань аграрної політики і земельних відносин, зокрема про виділення в натурі (на місцевості) земельних паїв з метою передачі в оренду агроформуванням. Реєструвались також звернення з питань соціального захисту, з питань праці і заробітної плати, забезпечення дотримання законності й охорони правопорядку. Порушувались і інші питання.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.