Звернення громадян

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу із зверненнями громадян Шиманівської сільської ради за 2013 рік

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» .

З початку року на розгляд сільської ради надійшло 32 звернення громадян, з них письмових – 16 та на особистому прийомі – 16 , що значно менше в порівнянні з відповідним періодом 2012 року.

Із загальної кількості отриманих звернень громадян за 2013 рік було 27 заяв (клопотань) та 5 скарг, в тім числі одна - повторна. Усі 5 скарг були про одну проблему – Шубрат Н.І. та її стадо корів разом з собаками. Всі скарги розглянуто в межах виборчого округу, на особистому прийомі сільського голови; зібрано матеріали порушень з фото-фіксацією фактів. На вирішення питання також письмово зверталися до районних органів влади. Виїздила на місце порушень спеціальна комісія у складі працівників правоохоронних органів, ветеринарної служби та управління агропромислового розвитку Теплицької РДА. До Шубрат Ніни Іванівни застосовано адміністративне стягнення за статтею 152 КУпАП про порушення правил благоустрою. Розглядається питання про притягнення Шубрат Н.І. до карної відповідальності за жорстоке поводження з тваринами.

За звітний період колективних звернень не надходило.

Від інвалідів, учасників бойових дій, дітей війни звернення в 2013 році не поступали. Було 2 звернення від учасників війни, 2 звернення від інвалідів 3 групи та 7 звернень від пенсіонерів.

З початку 2013 року по даний час через вищестоящі органи до виконкому сільської ради звернень не надходило.

Найбільше в 2013 році було звернень щодо видачі дозволів на виготовлення технічних документів із землеустрою, підтверджуючих розмір земельних ділянок з метою передачі землі в оренду та приватну власність. Реєструвались також звернення з питань соціального захисту, з питань праці і заробітної плати, забезпечення дотримання законності й охорони правопорядку, реалізації прав і свобод громадян. Порушувались і інші питання.

Всі одержані звернення розглянуто в установлений Законом України «Про звернення громадян» термін та прийнято відповідні рішення, розпорядження, видано необхідні документи для вирішення порушених у зверненнях питань й дано роз’яснення.

Звернення громадян по мірі їх надходження розглядалися на особистому прийомі, на засіданнях виконкому та сесіях сільської ради. Питання про роботу із зверненнями громадян розглядалося 17 вересня та 17 грудня на засіданнях виконкому та на 21 сесії сільської ради 6 скликання 26 грудня 2013 року.

Систематично здійснювався особистий прийом громадян.

За звітний період звернень про порушення прав та законних інтересів громадян, зволікання у вирішенні порушених питань з боку посадових осіб місцевого самоврядування не надходило.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.