Звернення громадян

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу із зверненнями громадян

по Шиманівській сільській раді за 2012 рік

Робота із зверненнями громадян проводиться відповідно до Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України «Про першочергові заходи щодо реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» .

З початку року на розгляд сільської ради надійшло 55 звернень громадян, з них письмових – 25, на особистому прийомі : сільського голови – 12, секретаря сільської ради – 18, що на 41 звернення менше в порівнянні з відповідним періодом 2011 року. Зменшилась кількість звернень переважно з питань видачі довідки форми 3 ДФ, що дає право на продаж продукції, вирощеної в особистому селянському господарстві, без утримання податку. Такі довідки за заявами громадян видавалися переважно в 2011 році і дійсні 5 років.

Із загальної кількості отриманих звернень громадян за 2012 рік було всього дві скарги. З них:

  • одна скарга на жительку села Шиманівки Шубрат Н.І. про заподіяну шкоду від зграї неприв’язаних собак, які утримуються в її домогосподарстві, яку розглянуто на особистому прийомі сільського голови;

  • одна скарга на механізаторів СФГ, які проводили роботи з отрутохімікатами поблизу однієї з сільських вулиць - після повідомлення керівника господарства порушення не повторювались.

За звітний період колективних звернень не надходило.

Від інвалідів, учасників бойових дій та багатодітних сімей звернення в 2012 році не поступали. Було 1 звернення від учасника війни, 4 звернення від дітей війни та одне –від ветерана праці.

З початку 2012 року по даний час через вищестоящі органи до виконкому сільської ради звернень не надходило.

Найбільше в 2012 році було звернень щодо видачі дозволів на виготовлення технічних документів із землеустрою, підтверджуючих розмір земельних ділянок з метою передачі землі в оренду та приватну власність. Реєструвались також звернення з питань виконання монтажних та пускових робіт з газифікації домогосподарств приватного сектору (на особистому прийомі сільського голови), соціального захисту, з питань праці і заробітної плати, забезпечення дотримання законності й охорони правопорядку. Порушувались і інші питання.

Всі одержані звернення розглянуто в установлений Законом України «Про звернення громадян» термін та прийнято відповідні рішення, розпорядження, видано необхідні документи для вирішення порушених у зверненнях питань й дано роз’яснення.

Звернення громадян по мірі їх надходження розглядалися на особистому прийомі, на засіданнях виконкому та сесіях Шиманівської сільської ради. Дата розгляду звернень громадян : 17 січня, 22 травня на засіданнях виконкому сільської ради та заслухано звіт про роботу із зверненнями громадян 18 вересня 2012 року; 13 січня на 9 сесії , 14 лютого на 10 сесії, 29 березня на 11 сесії, заслухано звіт про звернення громадян 22.05.2012 року на 12 сесії, 13 вересня 2012 року на 14 сесії та 4 грудня на 15 сесії сільської ради 6 скликання.

Систематично здійснювався особистий прийом громадян.

За звітний період звернень про порушення прав та законних інтересів громадян, зволікання у вирішенні порушених питань з боку посадових осіб місцевого самоврядування та повторних звернень не надходило.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.