Регуляторна діяльність

17.02.2012р. №207-07-76

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту - проекту рішення Теплицької районної ради «Про внесення змін до регуляторних актів та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Проект рішення Теплицької районної ради «Про внесення змін до регуляторних актів та відповідного аналізу регуляторного впливу.

Відповідно до ст.ст.9,13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою упорядкування організаційних відносин, пов’язаних з передачею в оренду майна та списання майна, що перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад Теплицького району, вносяться зміни до рішення 7 сесії районної ради 6 скликання від 07.10.2011р. № 96 «Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної комунальної власності територіальних громад Теплицького району» та до рішення 7 сесії районної ради 6 скликання від 07.10.2011р. № 98 «Про порядок списання об’єктів спільної власності територіальних громад району, що перебувають в управлінні районної ради».

Розробник проекту регуляторного акту – Теплицька районна рада.

Усі зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються у письмовому вигляді протягом 1 місяця з дати оприлюднення за адресою: 23800, Вінницька обл.., Теплицький р-н, смт Теплик, вул. Незалежності,25, районна рада.

 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.