29.05.2018 року. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчим комітетом Теплицької селищної ради розроблено такі проекти регуляторних актів:

Теплицька селищна рада запрошує громадськість селища Теплик взяти участь у обговоренні даних проектів регуляторних актів, які розміщені на сайті Теплицької районної ради (www.teprada.gov.ua) в розділі «Теплицька селищна ради --> Регуляторна політика» та на дошці оголошень Теплицької селищної ради.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту регуляторного акту від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця до 29.06.2018р. за адресою: смт. Теплик, вул. Незалежності, 34, Теплицька селищна рада,  телефон: 2-19-60, е-мail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Селищний голова      Р. Трамбовецький

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.