23.08.2018р. КОРИГУВАННЯ ТАРИФУ НА ВОДОПОСТАЧАННЯ.

Згідно із Законом України «Про Державний бюджет на 2018 рік», відбулися зміни в оплаті праці, а саме збільшилась мінімальна заробітна плата і, відповідно, нарахування на заробітну плату.

Крім того, відбулися зміни в сторону збільшення по вартості електроенергії та розміру загальнодержавних податків.

Враховуючи п.7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на формування житлово-комунальних послуг» від 1 червня 2011 року №869 (зі змінами, внесеними згідно з постановою КМУ №670 від 02.09.2015року), КП «Житлокомунсервіс-Т» має намір у жовтні 2018 року провести коригування тарифу на централізоване водопостачання.

Коригування проводиться лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення.

29.05.2018 року. Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту та аналізу регуляторного впливу.

Відповідно до положень Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року №1160-IV та Методики проведення аналізу впливу регуляторного акта, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.2004 № 308, з метою одержання зауважень та пропозицій від фізичних та юридичних осіб, виконавчим комітетом Теплицької селищної ради розроблено такі проекти регуляторних актів:

Теплицька селищна рада запрошує громадськість селища Теплик взяти участь у обговоренні даних проектів регуляторних актів, які розміщені на сайті Теплицької районної ради (www.teprada.gov.ua) в розділі «Теплицька селищна ради --> Регуляторна політика» та на дошці оголошень Теплицької селищної ради.

Зауваження та пропозиції щодо даного проекту регуляторного акту від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом місяця до 29.06.2018р. за адресою: смт. Теплик, вул. Незалежності, 34, Теплицька селищна рада,  телефон: 2-19-60, е-мail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. або Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Селищний голова      Р. Трамбовецький

До уваги жителів смт.Теплик!

14.01.2016 року відбулося розширене засідання постійної комісії селищної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, молоді, спорту, соціального захисту та духовного відродження, на якому були присутні депутати селищної ради та районної ради, рада старійшин, вчителі та активні жителі селища.

На порядок денний виносилося питання щодо перейменування вулиць, на які поширюється дія Закону України «Про засудження комуністичного та національно-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів та заборону пропаганди та їх символів», зокрема: вул.Піонерська, вул.Радянська, вул.Котовського, вул.Фрунзе, вул.Кірова, вул.Щорса, вул.Чапаєва, вул.Ватутіна, пров.Фрунзе, вул.Горького, вул.50-ти річчя Перемоги, вул.40-а річчя Перемоги.

В результаті обговорення, комісією запропоновано перейменувати вулиці наступним чином:

 1. вулицю Піонерська – у вулицю Шкільна;
 2. вулицю Радянська – у вулицю Л.Демєнтьєва;
 3. вулицю Котовського – у вулицю Смілгородська;
 4. провулок Фрунзе – у провулок Чорновола;
 5. вулицю Кірова – у вулицю Й.Сокотнюка;
 6. вулицю Щорса – у вулицю Енергетиків;
 7. вулицю Чапаєва – у вулицю Козацька;
 8. вулицю Ватутіна – у вулицю Паркова;
 9. вулицю Горького – у вулицю княгині Ольги;
 10. вулицю 50 річчя Перемоги – у вулицю Межировських;
 11. вулицю 40 річчя Перемоги – у вулицю Перемоги.

Зауваження та пропозиції щодо перейменування вулиць просимо надсилати до Теплицької селищної ради за телефоном 2-19-60 або за адресою вул.Незалежності №34, до 26.01.2016 року.

 

Селищний голова Р.Трамбовецький

Повідомлення про порядок денний та рішення, прийняті на пленарних засіданнях 1 та 2 сесій Теплицької селищної ради 7 скликання.

Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті Стаття 2.11 Регламенту Теплицької селищної ради 6 скликання, Теплицька селищна рада повідомляє жителів селища про те, що в мережі Інтернет на сайті teprada.gov.ua в рубриці «Теплицька селищна рада» оприлюднені порядок денний, протокол та рішення, прийняті на пленарних засіданнях 1, 2 сесій Теплицької селищної ради 7 скликання.

Селищний голова                Р.Трамбовецький

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.