06.11.18р. Порядок денний та рішення, прийняті на 39 позачерговій сесії Теплицької районної ради 7 скликання від 30.10.2018р..

 1. Про затвердження передавального акту. (№ 487)
 2. Про внесення змін до штатного розпису територіального центру соціального обслуговування Теплицького району Вінницької області. (№ 488)
 3. Про затвердження тарифів на платні соціальні послуги. (№ 489)
 4. Про звернення до Соболівської сільської ради щодо передачі об’єкта спільної власності територіальних громад Теплицького району у комунальну власність територіальної громади с. Соболівка. (№ 490)
 5. Про затвердження фінансового плану комунального підприємства «Теплицька районна друкарня» на 2019 рік. (№ 491)
 6. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації. (№ 492)
 7. Про внесення змін до рішення 28 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» №401. (№ 493)
 8. Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Теплицької районної ради Вінницької області». (№ 494)
 9. Про звернення депутатів Теплицької районної ради Вінницької області щодо впровадження реформ в галузі медицини. (№ 495)
 10. Про підтвердження неприпустимості перебування Рися В.А. на сесіях районної ради. (№ 496)
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Татарчук Надії Андріївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 497)
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді гр. Хащука Петра Григоровича для ведення фермерського господарства на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 498)
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності гр. Рибчак Антоніни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 499)
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду Музиці Олегу Григоровичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 500)
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Дмитришиної Ганни Федорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 501)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, яка надається в оренду малому приватному підприємству «Надія-2», для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості за межами населеного пункту, на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 502)
 17. Про затвердження проекту землеустрою щодо встановлення меж населених пунктів с. Стражгород та с. Розкошівка Стражгородської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 503)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду Нечиталюку Івану Васильовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Пологівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 504)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду Яковенку Володимиру Володимировичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 505)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді ТОВ «Теплик-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№506)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді ТОВ «Теплик-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 507)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді ТОВ «Теплик-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Завадівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№508)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді ТОВ «Теплик-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погорільської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№509)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді ТОВ «Теплик-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сокирянської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№510)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді ТОВ «Теплик-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 511)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають в оренді ТОВ «Теплик-Агро» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Метанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 512)

 

 

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.