07 вересня 2017 року. Порядок денний та рішення прийняті на 24 черговій сесії 7 скликання.

 1. Про звіт головного лікаря КЗ «ТРМЦПМСД». (№340).
 2. Про звіт головного лікаря КУ «Теплицька ЛПЛ». (№341).
 3. Про переукладення контракту з головним лікарем КУ «Теплицька ЛПЛ». (№342).
 4. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та звіту керівника комунального підприємства «Теплицька районна друкарня» за 2016 рік. (№343).
 5. Про переукладення контракту з директором КП «Теплицька районна друкарня». (№344).
 6. Про затвердження Програми поліпшення сервісу обслуговування платників податків Теплицького району та збільшення надходжень до державного та місцевих бюджетів на 2017-2020 роки. (№ 345).
 7. Про прийняття майна в спільну власність територіальних громад Теплицького району. (№ 346).
 8. Про доповнення Регламенту Теплицької районної ради Вінницької області 7 скликання. (№ 347).
 9. Про затвердження розпоряджень голови районної ради і голови районної державної адміністрації та заступника голови районної державної адміністрації. (№ 348).
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді гр. Ковтуна Ігоря Миколайовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Костюківської сільської ради. (№349).
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Мельника Василя Тимофійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 350).
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Мащук Ольги Василівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№351).
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Кальніченко Антоніни Петрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Завадівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 352).
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Пастушенко Марії Романівни, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№353).
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває в оренді гр. Васильця Дмитра Володимировича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тополівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 354).
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надані в оренду ФОП Сколотяному Василю Андрійовичу, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 355).
 17. Про депутатський запит депутата районної ради Токарчука В.М. (№ 356).
 18. Про звернення депутатів Теплицької районної ради до Центральної виборчої комісії. (№ 357).
 19. Різне.

10 серпня 2017 року. Порядок денний та рішення прийняті на 23 позачерговій сесії 7 скликання.

 1. Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» № 218. (№ 321)
 2. Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Теплицького району на 2017-2020 роки в новій редакції. (№ 322)
 3. Про втрату чинності окремих положень рішення №328 24-ї сесії районної ради 6 скликання. (№ 323)
 4. Про надання дозволу на списання майна. (№ 324)
 5. Про майно спільної власності територіальних громад Теплицького району. (№ 325)
 6. Про нагородження Почесною відзнакою - медаллю «Гордість Тепличчини». (№ 326)
 7. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кобись Ганни Яківни для ведення особистого селянського господарства на території Сашанської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 327)
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Маковія Сергія Миколайовича для ведення особистого селянського господарства на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 328)
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ткачук Лукерії Кузьмівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стражгородської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 329)
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Швець Марії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№330)
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Шерстяк Марії Семенівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сашанської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№331)
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надана в оренду ФОП Коліснику Володимиру Олександровичу для рибогосподарських потреб на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 332)
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються на умовах оренди ФГ «Подолянка-11» для ведення фермерського господарства на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 333)
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що передається на умовах оренди гр. Підлужняк Ганні Василівні для ведення фермерського господарства на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 334)
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ковтун Надії Архипівні для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№335)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Токарчуку Сергію Володимировичу для ведення фермерського господарства із земель державної власності сільськогосподарського призначення (під господарськими будівлями та дворами) на території Теплицької селищної ради Теплицького району Вінницької області. (№ 336)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу), право оренди на яку може бути реалізоване на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 337)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності (землі запасу), право оренди на яку може бути реалізоване на земельних торгах, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 338)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду Якушку Юрію Вікторовичу для ведення фермерського господарства на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 339)
 20. Різне.

22 червня 2017 року. Порядок денний та рішення прийняті на 22 позачерговій сесії 7 скликання від 16.06.2017 року.

 1. Про доповнення Комплексної програми соціального захисту населення Теплицького району на 2017-2020 роки та затвердження Програми в новій редакції. (№278)
 2. Про затвердження районної Програми «Майбутнє Тепличчини в збереженні здоров’я громадян» на 2017-2020 роки в новій редакції. (№ 279)
 3. Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної програми Теплицького району Вінницької області на 2017-2020 роки в новій редакції. (№280)
 4. Про затвердження Статуту комунального закладу «Теплицький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги» Теплицької районної ради в новій редакції. (№281)
 5. Про затвердження Статуту комунальної установи «Теплицька лікарня планового лікування» у новій редакції. (№ 282)
 6. Про звернення депутатів Теплицької районної ради до Верховної Ради України, Вінницької обласної Ради та районних рад Вінницької області. (№ 283)
 7. Про звернення до Національної комісії Регулювання електроенергетики України, Вінницької обласної ради, районних рад Вінницької області. (№284)
 8. Про внесення змін до рішення п’ятого пленарного засідання 1 сесії районної ради від 18.12.2015 р. №15 «Про затвердження складу постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та роботи з ветеранами». (№ 285)
 9. Про внесення змін до рішення п’ятого пленарного засідання 1 сесії районної ради 7 скликання від 18.12.2015 року №10 «Про обрання голів постійних комісій». (№ 286)
 10. Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування та оплату праці голови районної ради Сокотнюк Т.С. на 2017 рік. (№ 287)
 11. Про дозвіл на переведення приміщення до житлового фонду. (№ 288)
 12. Про затвердження кандидатури та подання для нагородження обласною Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною». (№ 289)
 13. Про затвердження положення рівного доступу претендентів при підборі керівника об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Теплицького району, які перебувають в управлінні Теплицької районної ради. (№ 290)
 14. Про призначення керівника КЗ «Теплицька ДЮСШ». (№ 291)
 15. Про надання дозволу на продовження терміну дії договорів оренди нерухомого майна. (№292)
 16. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради. (№293)
 17. Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» № 218. (№294)
 18. Про внесення змін до Регламенту Теплицької районної ради Вінницької області 7 скликання. (№295)
 19. Про внесення змін до Положення про Почесну відзнаку – медаль «Гордість Тепличчини», затвердженого рішенням 41 сесії районної ради 6 скликання від 27.02.2015 року №516. (№296)
 20. Про надання дозволу на списання майна. (№ 297)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Сокура Михайла Михайловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№298)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Шрамка Віктора Самсоновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 299)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Чиркової Марії Данилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Побірської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 300)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Джоя Андрія Дмитровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 301)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дудніченко Любові Степанівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 302)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бондар Віри Минівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 303)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Хабенко Софії Григорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Бджільнянської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 304)
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кривенької Галини Максимівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Стражгородської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 305)
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Чернеги Євдокії Кирилівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 306)
 30. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Некрасової Ольги Микитівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Теплицької селищної ради Теплицького району Вінницької області. (№ 307)
 31. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Коваль Ганни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Завадівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 308)
 32. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Запорожець Настасії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Побірської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 309)
 33. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Княгницького Івана Омельяновича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 310)
 34. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Бойко Надії Володимирівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Брідоцької сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 311)
 35. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Тирси Ніни Яківни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сокирянської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 312)
 36. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що перебувають у власності гр. Осадчука Юзефа Савовича, гр. Осадчук Варвари Матвіївни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кивачівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 313)
 37. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Ткач Лідії Калениківни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кивачівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 314)
 38. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Парчак Наталії Олександрівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Пологівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 315)
 39. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Барановської Ганни Пантелеймонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 316)
 40. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Поляка Андрія Йосиповича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 317)
 41. Про реорганізацію загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів с. Побірка Теплицького району Вінницької області. (№ 318)
 42. Про депутатський запит депутата районної ради Токарчука В.М. (№ 319)
 43. Про депутатський запит депутата районної ради Токарчука В.М. (№ 320)

21 березня 2017 року. Порядок денний та рішення прийняті на 19-ій черговій сесії районної ради 7 скликання.

 1. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2016 рік. (№ 250)
 2. Про затвердження Програми розвитку медичної галузі Теплицького району на 2017 рік. (№ 251)
 3. Про затвердження районної програми вдосконалення системи соціального захисту населення Теплицького району на 2017 рік. (№ 252)
 4. Про затвердження Комплексної оборонно-правоохоронної програми Теплицького району Вінницької області на 2017-2020 роки. (№ 253)
 5. Про затвердження Комплексної програми розвитку освітньої галузі Теплицького району на 2017-2021 роки. (№ 254)
 6. Про затвердження Програми розвитку фізичної культури і спорту у Теплицькому районі на 2017-2021 роки. (№255)
 7. Про затвердження Порядків та Граничних норм витрат на забезпечення харчуванням, лікарськими засобами, виробами медичного призначення та нагородження учасників спортивних заходів. (№256)
 8. Про надання дозволу на продовження терміну дії договору тимчасового безоплатного користування майном. (№ 257)
 9. Про деякі питання функціонування загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів району в 2017 році. (№ 258)
 10. Про затвердження положення рівного доступу претендентів при підборі керівника об’єкта спільної власності територіальних громад сіл, селища Теплицького району, які перебувають в управлінні Теплицької районної ради. (перенесено розгляд)
 11. Про затвердження звітів керівників комунальних підприємств та затвердження звітів про виконання фінансових планів підприємств спільної власності територіальних громад району за 2016 рік, що перебувають в управлінні районної ради. (перенесено розгляд)
 12. Про затвердження правил повідомлення про загальні збори громадян за місцем проживання. (№ 259)
 13. Про депутатський запит депутатів районної ради Барановського В.В. та Сокотнюк Т.С. (№ 260)
 14. Про затвердження розпоряджень голови райдержадміністрації та голови районної ради. (№ 261)
 15. Про внесення комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання» Теплицької районної ради в мережу лікарняних закладів Теплицького району. (перенесено розгляд)
 16. Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» № 218. (№ 262) + Додатки.
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Грабчук Ніни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 263)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Грабчук Ніни Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 264)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Дудніченка Івана Онисимовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 265)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Іщенка Миколи Андрійовича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 266)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Кравець Марії Савівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 267)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Медвідь Лідії Омелянівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 268)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Паламарчук Лідії Павлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Росошанської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 269)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що перебуває у власності гр. Поджари Надії Денисівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Орлівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 270)
 25. Різне.
 26. Про обрання головуючого пленарних засідань Теплицької районної ради. (№ 181)
teprada.gov.ua. All rights reserved