21.05.2018р. Порядок денний та рішення прийняті на 34-ій позачерговій сесії районної ради 7-го скликання від 15.05.2018р..

 1. Про реорганізацію Теплицької ЛПЛ шляхом її перетворення в комунальне некомерційне підприємство «Теплицька лікарня планового лікування» Теплицької районної ради. (№464)
 2. Про створення освітніх округів та опорних шкіл в Теплицькому районі. (№465)
 3. Про надання Теплицькій ЛПЛ права на використання ІІІ поверху об’єкта незавершеного будівництва (приміщення поліклініки в смт Теплик по вул. Незалежності,2). (№466)

21.05.2018р. Порядок денний та рішення прийняті на 33-ій черговій сесії районної ради 7-го скликання від 15.05.2018р..

 1. Про затвердження Програми розвитку архівної справи у Теплицькому районі на 2018-2022 роки. (№435)
 2. Про затвердження кандидатури та подання для нагородження обласною Почесною відзнакою «За заслуги перед Вінниччиною». (№ 436)
 3. Про затвердження Положення «Про встановлення щомісячних стипендій районної ради обдарованим дітям Теплицького району». (№ 437)
 4. Про затвердження Комплексної програми «Діти, молодь, сім’я» на 2018-2020 роки (в новій редакції). (№ 438)
 5. Про затвердження Тимчасового порядку видалення дерев, кущів та інших зелених насаджень за межами населених пунктів на території Теплицького району. (№ 439)
 6. Про надання згоди Вінницькій обласній Раді на прийняття у спільну комунальну власність територіальних громад сіл, селища Теплицького району частини приміщення єдиного майнового комплексу Теплицької ЛПЛ. (№ 440)
 7. Про організаційні заходи по перетворенню КЗ «Теплицький РМЦ ПМСД» в комунальне некомерційне підприємство «Теплицький ЦПМД». (№ 441)
 8. Про затвердження передавальних актів. (№ 442)
 9. Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради. (№ 443)
 10. Про надання дозволу на списання майна. (№ 444)
 11. Про участь районної ради в п’ятнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад. (№ 445)
 12. Про затвердження звіту про виконання фінансового плану та звіту керівника комунального підприємства «Теплицька районна друкарня» за 2017 рік. (№ 446)
 13. Про внесення змін до рішення 28 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2017 року «Про районний бюджет на 2018 рік» № 401. (№447)
 14. Про надання дозволу на укладення та продовження терміну дії договорів оренди. (№448)
 15. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації. (№ 449)
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Матвієнко Уляни Омелянівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Сокирянської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 450)
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Осьмушко Марії Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Шиманівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№451)
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Січкарука Віктора Івановича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Погорільської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№452)
 19. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Гуцал Ганни Михайлівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кивачівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 453)
 20. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Ковальова Анатолія Марковича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 454)
 21. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Черевко Дарії Артемівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 455)
 22. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду, що перебуває в оренді гр. Данільченка Богдана Васильовича для рибогосподарських потреб за межами населеного пункту на території Комарівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№ 456)
 23. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається на умовах оренди МПП «Джой» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Соболівської сільської ради (за межами населеного пункту) Теплицького району Вінницької області. (№ 457)
 24. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Халупняка Віталія Павловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№458)
 25. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Мазуренка Сергія Лазаровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№459)
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Мазуренка Сергія Лазаровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№460)
 27. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Риндюк Надії Никифорівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№461)
 28. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду гр. Коновальчуку Миколі Тимофійовичу для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№462)
 29. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що надаються в оренду СФГ Пастушенка Миколи Віталійовича для ведення фермерського господарства на території Кивачівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (№463)

12.02.2018р. Порядок денний та рішення, прийняті на 29 черговій сесії Теплицької районної ради 7 скликання від 06.02.2018 р..

 1. Про виведення із мережі комунальних закладів освіти, культури, медицини Кивачівської та Тополівської сільських рад Теплицького району. № 408
 2. Про затвердження «Комплексної оборонно-правоохоронної програми Теплицького району Вінницької області на 2017-2020 роки в новій редакції». № 409
 3. Про затвердження Програми інформатизації Теплицького району на 2018 - 2020 роки. № 410
 4. Про затвердження Програми розвитку територіальних громад Теплицького району на 2018 - 2019 роки. № 411
 5. Про внесення змін до списку присяжних Теплицького районного суду Вінницької області. № 412
 6. Про надання дозволу голові районної ради на підписання договорів на передачу субвенцій між бюджетами. № 413
 7. Про надання дозволу на укладення договору оренди приміщення. № 414
 8. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови райдержадміністрації. № 415
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду Гуленку Івану Васильовичу для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території Соболівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. № 416
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Нестерової Олександри Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. № 417
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Табашнюк Матрони Семенівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Веселівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. № 418
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Халупняка Віталія Павловича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Комарівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. №419
 13. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Збаращуку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. №420
 14. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Міщенко Єфросинії Антонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Степанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. №421
 15. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності гр. Олійника Володимировича Никифоровича для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Кивачівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. №422
 16. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Полонюк Павлини Антонівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Костюківської сільської ради Теплицького району Вінницької області. №423
 17. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду гр. Токарчуку Сергію Володимировичу для ведення особистого селянського господарства (під господарськими будівлями та дворами) на території Теплицької селищної ради Теплицького району Вінницької області. №424
 18. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, що перебувають у власності гр. Балбуцької Надії Станіславівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Петрашівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. №425
 19. Різне.

20 грудня 2017 року. Порядок денний та рішення прийняті на 28 позачерговій сесії Теплицької районної ради 7 скликання.

 1. Про внесення змін до рішення 13 сесії районної ради 7 скликання від 20 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік» № 218. № 399
 2. Звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Теплицького району, Стратегії розвитку Теплицького району до 2020 року за 2017 рік та затвердження Програми економічного і соціального розвитку Теплицького району на 2018 рік. № 400
 3. Про районний бюджет на 2018 рік. № 401
 4. Про окремі питання оплати праці голови районної ради і заступника голови районної ради на 2018 рік. № 402
 5. Про структуру, штатну чисельність та умови оплати праці працівників КУ «Трудовий архів». № 403
 6. Про майно спільної власності територіальних громад Теплицького району. № 404
 7. Про затвердження розпоряджень голови районної ради та голови районної державної адміністрації. № 405
 8. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що надається в оренду гр. Збаращуку Олександру Сергійовичу для ведення особистого селянського господарства на території Маломочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. (перенесено розгляд)
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває у власності гр. Замятіної Марфи Іванівни для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Великомочульської сільської ради Теплицького району Вінницької області. № 406
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення, що перебуває в оренді ФГ «Драченка Петра Володимировича» для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Метанівської сільської ради Теплицького району Вінницької області. № 407
teprada.gov.ua. All rights reserved