Регуляторна діяльність - Проекти рішень

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта.

Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Теплицької районної ради 6 скликання «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Теплицького району, затвердженої рішенням 7 сесії районної ради 6 скликання від 07.10.2011 року № 96»

  1. Вид та назва регуляторного акта: проект рішення «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Теплицького району, затвердженої рішенням 7 сесії районної ради 6 скликання від 07.10.2011 року № 96»

  2. Назва виконавця заходів з відстеження: Теплицька районна рада.
  3. Цілі прийняття регуляторного акта: спрощення доступу мешканців району до використання майна спільної комунальної власності територіальних громад Теплицького району.

  4. Строк виконання заходів з відстеження результативності регуляторного акта: з 18 липня 2014 року по 22 серпня 2014 року.
  5. Тип відстеження регуляторного акта: базове відстеження.
  6. Метод одержання результатів відстеження: статистичний.
  7. Дані та припущення, на основі яких відстежувалася результативність регуляторного акта, а також способи одержання даних.

Відстеження результативності проекту рішення районної ради «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Теплицького району, затвердженої рішенням 7 сесії районної ради 6 скликання від 07.10.2011 року № 96» здійснено за такими показниками: 

  • доступність використання майна спільної комунальної власності територіальних громад Теплицького району.

Проект рішення районної ради «Про внесення змін до Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна, що належить до спільної комунальної власності територіальних громад Теплицького району, затвердженої рішенням 7 сесії районної ради 6 скликання від 07.10.2011 року № 96» та аналіз регуляторного впливу даного акту було оприлюднено з метою обговорення, отримання пропозицій та зауважень в мережі Інтернет на офіційному сайті Теплицької районної ради teprada.gov.ua.

Повідомлення про оприлюднення вище зазначеного проекту рішення та аналіз його регуляторного впливу було опубліковано на офіційному сайті Теплицької районої ради та в районній газеті «Вісті Тепличчини» від 17 липня 2014 року № 29 (8980).

Голова районної ради Л. Габінський

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.