Депутатський корпус

Список депутатів Теплицької районної ради 6-го скликання

Прізвище, ім’я та по-батькові депутата

Дата народже-ння

Місце роботи (зайняття)

Анченко

Василь Григорович

13.02.1958

ТОВ «Теплик Агро»

Бабій

Василь Григорович

12.04.1956

Священик

Білоус

Микола Павлович

21.05.1951

СВК «Поділля»

Вайсбурд

Леонід Петрович

20.10.1946

Кивачівська ЗОШ

Габінський

Леонід Іванович

15.02.1953

Районна рада

Герасименко

Володимир Іларіонович

03.06.1964

СФГ «Герасименко»

Голота

Павло Миколайович

06.12.1955

СТОВ «Агрофірма

Росоша»

Гончарук

Андрій Вікторович

13.12.1956

Теплицька ЦРЛ

Горовий

Сергій Іванович

13.04.1969

ПП «МІК»

Грушовенко

Петро Володимирович

16.03.1968

Шиманівська ЗОШ І-ІІ ст.

Жуковський

Сергій Васильович

16.04.1957

Теплицька районна державна адміністрація

Задорожна

Світлана Олександрівна

24.07.1964

Теплицька Райрада

Зайцев

Віктор Михайлович

11.06.1960

Теплицька селищна рада

Захарчук

Віктор Володимирович

21.06.1967

Теплицька районна державна адміністрація

Зробко

Дмитро Васильович

 

21.05.1955

Управління агропромислового розвитку

Зублевич

Іван Станіславович

20.12.1949

ПП «ЗІС»

Івасик

Сергій Артемович

07.06.1955

Теплицька філія «Райавтодор»

Іщенко

Михайло Васильович

16.11.1948

ФГ «Іщенко»

Коновальчук

Микола Тимофійович

20.07.1960

ПСП «Крокус»

Кошмелюк

Іван Андрійович

20.06.1965

СФГ «Кошмелюк»

Кравченко

Володимир Анатолійович

19.08.1961

ПВКП «Пера»

Кравченко

Світлана Миколаївна

 

12.06.1967

Безробітна

Кубич

Микола Васильович

10.10.1952

ТОВ «Відгодівельний комплекс»

Кузьомський

Микола Іванович

03.04.1969

ПП «МІК»

Лужанська

Тетяна Володимирівна

07.05.1973

Вінницька державна нотаріальна контора

Магера

Віталій Вікторович

28.05.1973

ФГ «Магера»

Марцин

Людмила Іванівна

23.12.1969

Управління праці та соціального захисту населення

Матковський

Павло Анатолійович

09.08.1970

ТОВ «Костюківське»

Мельник

Володимир Васильович

08.03.1949

Соболівська дільнична лікарня

Миколаєнко

Сергій Володимирович

06.11.1974

Теплицька центральна районна лікарня

Осаковський

Микола Якович

29.04.1962

ТОВ «Маяк»

Панченко

Микола Іванович

22.10.1959

СВК

«Саша»

Пигуля

Віктор Миколайович

 

01.05.1975

ТОВ «Удич цукор»

Пламаділ

Іван Володимирович

04.07.1970

ТОВ «Виробник Агро»

Пламаділ

Наталія Анатоліївна

27.09.1974

Сокирянська

ЗОШ І-ІІ ст.

Рибак

Павліна Юхимівна

18.03.1960

Теплицька ЦРБ

Романюк

Василь Іванович

04.01.1955

Безробітній

Самойленко

Ольга Леонтіївна

 

21.09.1965

 

Удицька ЗОШ І-ІІІ ст.

Сімчук

Сергій Петрович

01.07.1960

Теплицька центральна районна лікарня

Скалій

Микола Максимович

16.09.1953

ФГ «Скалія»

Сокотнюк

Тетяна Степанівна

24.01.1960

Безробітна

Тертичний

Микола Олександрович

 

06.10.1965

Тимчасово

не працює

Тищенко

Іван Іванович

 

25.07.1949

Метанівська сільська рада

Трамбовецький

Руслан Іванович

13.02.1975

Теплицька районна рада

Тригубенко

Валерій Олександрович

10.08.1971

СФГ «Тригубенка»

Тульчій

Юрій Григорович

02.05.1967

Інспекція держ.тех.

нагляду

Чех Григорій

Іванович

07.04.1955

 

СПДФО «Чех»

Юхимчук

Віталій Гаврилович

06.02.1959

ПСП «Лан»

Яковенко

Володимир Петрович

05.11.1949

ТОВ «Кубліцьке ХПП»

Янковська

Любов Степанівна

13.06.1959

АФ ПСП «Ташлик»

Шарандак Володимир Іванович

17.01.1946

Пенсіонер

Олійник Петро Кіндратович

20.06.1947

Завідуючий дитячим відділенням Теплицької лікарні планового лікування

 

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.