sunset5.jpgsunset2.jpgsunset1.jpg

23 травня 2019 року о 13.00 год. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства соціального захисту населення та роботи з ветеранами

23 травня 2019 року о 13.00 год. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства соціального захисту населення та роботи з ветеранами. Засідання провела голова Комісії Людмила Тугай. Із п’яти депутатів – членів постійної комісії - на засідання прибуло чотири особи, що забезпечило легітимність його проведення.

       В роботі постійної комісії взяла участь Тетяна Сокотнюк – голова районної ради та інші запрошені.

 


          На порядку денному засідання було розглянуто 3 питання, прийняття яких важливе для подальшого функціонування медичної галузі, а саме: «Про затвердження фінансового плану КНП «Теплицький ЦПМД» на 2019 рік в новій редакції», «Про внесення змін до контракту з головним лікарем КЗ «Теплицький РМЦ ПМСД» від 30 грудня 2011р.» та «Про ліквідацію комунальної установи «Територіальне медичне об’єднання» Теплицької районної ради».

Депутати рекомендували голові районної ради внести дані питання на розгляд чергової сесії районної ради, враховуючи необхідність їх прийняття.

 

Голова районної ради                                                         Т. Сокотнюк

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.