sunset1.jpgsunset2.jpgsunset5.jpg

12 квітня 2019 року 0 09.00 год. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності, економічних реформ, підприємництва, розвитку малого та середнього бізнесу.

 

Засідання провела голова Комісії Ольга Самойленко. Із семи депутатів – членів постійної комісії - на засідання прибуло п’ять осіб, що забезпечило легітимність його проведення. В роботі постійної комісії взяли участь: Тетяна Сокотнюк – голова районної ради, Людмила Марцин – голова райдержадміністрації та інші запрошені.

На порядку денному засідання було розглянуто 7 питань порядку денного: щодо затвердження районних програм в галузях медицини, архітектури та внесення змін до районного бюджету на 2019 рік, які Комісія рекомендувала розглянути на 46-ій позачерговій сесії районної ради 7 скликання із деякими змінами та доповненнями.

 

Також Комісія надала погодження КНП «Теплицький ЦПМД» на укладення договору оренди майна та продовження терміну дії договору тимчасового безоплатного користування майном.

 

Голова районної ради          Т. Сокотнюк

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.