sunset1.jpgsunset2.jpgsunset5.jpg

06.02.2019 року. Відбулась 43 позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

29 січня 2019 року відбулась 43 позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Відкрила пленарне засідання голова районної ради Тетяна Сокотнюк. Перед початком пленарної частини Тетяна Сокотнюк запропонувала присутнім народним обранцям та запрошеним хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів та цивільних громадян, які відстоювали цілісність та незалежність нашої держави. Також запросила усіх вшанувати пам'ять героїв Крут хвилиною мовчання.

Після заяви Тетяни Сокотнюк щодо наявного конфлікту інтересів при розгляді питань порядку денного було обрано головуючим 43-ї позачергової сесії депутата районної ради Анатолія Покропивного, який продовжив роботу сесії.

Депутати розглянули першим питання «Про поновлення на посаді голови Теплицької районної ради Романюка В.І.». В результаті таємного голосування Романюка В.І. не було поновлено на посаді.

Після того, як було заслухано звіт голови районної ради Сокотнюк Т.С. за період роботи з 01 травня 2017 року по 30 квітня 2018 року, народні обранці розглянули питання «Про звільнення з посади голови Теплицької районної ради Сокотнюк Тетяни Степанівни». За результатами таємного голосування Сокотнюк Т.С. не звільнено з посади голови районної ради.

На сесії було розглянуто ще одинадцять питань порядку денного, прийняття яких необхідне для забезпечення життєдіяльності району: затверджено районні програми, план роботи районної ради на 2019 рік, фінансовий план КНП «Теплицький ЦПМД» на 2019 рік, надано дозвіл на списання майна та ін. Прийнято рішення про призначення Бойко Наталії Дмитрівни директором КЗ «Теплицька дитяча музична школа».

Також депутати підтримали рішення «Про Звернення депутатів Теплицької районної ради до голови Вінницької обласної державної адміністрації В. Коровія, Народного депутата України Кучера М.І. щодо вирішення питання ремонту центральної дороги в с. Бджільна», яка перебуває на балансі Служби автомобільних доріг у Вінницькій області.

По завершенню роботи сесії Тетяна Сокотнюк подякувала усім депутатам за довіру і зазначила, що є ще дуже багато справ, вирішення яких потребує плідної праці депутатів районної ради.

Голова районної ради       Т. Сокотнюк

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.