sunset5.jpgsunset1.jpgsunset2.jpg

21.12.18р. відбулась 42 позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

21 грудня 2018 року відбулась 42 позачергова сесія районної ради сьомого скликання. Відкрила і провела пленарне засідання голова районної ради Тетяна Сокотнюк.

Перед початком пленарної частини Тетяна Сокотнюк запропонувала присутнім народним обранцям та запрошеним хвилиною мовчання вшанувати пам'ять загиблих воїнів та цивільних громадян, які   відстоювали цілісність та незалежність нашої держави.

На сесії було розглянуто три питання порядку денного. По першому питанню доповідала начальник відділу економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації Аліна Ковтун. Вона представила звіт про виконання Програми економічного і соціального розвитку Теплицького району, Стратегії розвитку Теплицького району до 2020 року за 2018 рік та проект Програми економічного і соціального розвитку Теплицького району на 2019 рік.

По другому питанню доповідала начальник фінансового управління райдержадміністрації Ольга Руденко, яка довела до відома усіх присутніх проект районного бюджету на 2019 рік.

Також з метою ефективного завершення бюджетного року на сесії було внесено зміни до районного бюджету на 2018 рік. 

Депутати прийняли позитивні рішення з усіх питань.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.