sunset5.jpgsunset2.jpgsunset1.jpg

30.10.2018р. Відбулися 39 позачергова сесія Теплицької районної ради 7 скликання.

30 жовтня 2018 року в залі засідань районної ради відбулися 39 позачергова сесія Теплицької районної ради 7 скликання. Головувала на засіданні голова районної ради Тетяна Сокотнюк. В роботі пленарного засідання взяли участь голова райдержадміністрації Людмила Марцин, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Сльота, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільські, селищний голови, представники засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради та інші.

У ході засідань було розглянуто 26 питань, які були детально опрацьовані попередньо – на постійних комісіях районної ради.

Традиційно районні обранці вносили зміни до районного бюджету. Затвердили фінансовий план комунального підприємства «Теплицька районна друкарня» на 2019 рік, тарифи на платні соціальні послуги, які надаватимуться відділеннями територіального центру соціального обслуговування Теплицького району.

Також депутати прийняли рішення «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Теплицької районної ради Вінницької області» та затвердили ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території сільських рад Теплицького району Вінницької області.

В зв’язку з прийняттям законодавчих актів щодо реформування в галузі охорони здоров’я, в районі здійснюються ряд заходів, направлених на вдосконалення структури галузі та покращення медичного обслуговування населення, при цьому враховуються перш за все інтереси жителів територіальних громад. В зв’язку з цим депутатами одноголосно прийнято рішення: «Про звернення депутатів Теплицької районної ради Вінницької області щодо впровадження реформ в галузі медицини», яким звертаються до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров'я, Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров'я ОДА, Народного депутата України М.Кучера з проханням забезпечити практичну реалізацію відповідними державними органами основних вимог законодавства про доступність та якість медичних послуг для сільського населення; забезпечити збереження ФАПів; переглянути формування мережі первинної ланки та структуру її фінансування.

Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.

Голова районної ради подякувала усім депутатам за прийняті рішення і за розуміння та підтримку.

Голова районної ради.       Т. Сокотнюк

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.