sunset1.jpgsunset5.jpgsunset2.jpg

16.10.2018р. Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту.

16 жовтня 2018 року о 11.00 год. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, духовного відродження, роботи з молоддю та спорту. Засідання провела голова Комісії Віта Лайко. Із чотирьох депутатів – членів постійної комісії - на засідання прибуло три особи, що забезпечило легітимність його проведення.

В роботі постійної комісії взяли участь: Людмила Марцин – голова райдержадміністрації, Тетяна Сокотнюк – голова районної ради, Володимир Скалій – заступник голови районної ради та інші запрошені. На порядку денному засідання було розглянуто три питання порядку денного.

Комісія погодила перше питання порядку денного «Про звернення до Соболівської сільської ради щодо передачі об’єкта спільної власності територіальних громад Теплицького району у комунальну власність територіальної громади с. Соболівка» та рекомендувала внести його на розгляд сесії районної ради.

Наступне питання «Про призначення директора КЗ «Теплицька ДМШ» рекомендовано виключити з порядку денного 38 чергової сесії, так як не подано на даний час жодної заяви щодо претендента на зайняття вакантної посади.

Також заслухали інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Бориса Чечельницького щодо необхідності та важливості створення інклюзивно-ресурсного центру, що сприятиме забезпеченню права дітей з особливими освітніми потребами на здобуття дошкільної та загальної середньої освіти з урахуванням їх індивідуальних потреб. Члени Комісії одноголосно погодили проект рішення «Про створення комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр Теплицької районної ради Вінницької області» та рекомендували внести його на розгляд 38 чергової сесії.

Голова районної ради      Т. Сокотнюк

 
 
Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.