sunset5.jpgsunset1.jpgsunset2.jpg

11.10.2018р. Відбулось засідання постійної комісії районної ради.

10 жовтня 2018 року 0 12.00 год. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства соціального захисту населення та роботи з ветеранами. Засідання провела голова Комісії Людмила Тугай. Із п’яти депутатів – членів постійної комісії - на засідання прибуло чотири особи, що забезпечило легітимність його проведення.

В роботі постійної комісії взяли участь: Тетяна Сокотнюк – голова районної ради, Володимир Скалій - заступник голови районної ради та інші запрошені.

На порядку денному засідання було розглянуто 7 питань порядку денного.

Перше питання було організаційного характеру – обрано секретаря постійної комісії Бомка Ігоря Андрійовича. Наступні три питання стосувались функціонування територіального центру соціального обслуговування Теплицького району, а саме: затвердження районної програми «Покращення матеріально-технічної бази територіального центру соціального обслуговування Теплицького району Вінницької області на 2018-2022 роки», внесення змін до штатного розпису територіального центру соціального обслуговування соціального обслуговування Теплицького району Вінницької області та затвердження тарифів на платні соціальні послуги, які комісія рекомендувала внести на розгляд сесії.

Також було розглянуто проекти програм КНП «Теплицький ЦПМД» та КНП «Теплицька ЦРЛ», заходи яких розраховані на покращення надання медичних послуг громадянам району та забезпечення покращення матеріальної бази медичних закладів на первинному та вторинному рівні.

Враховуючи необхідність прийняття даних програм, депутати одноголосно рекомендували голові районної ради внести їх на розгляд 38 чергової сесії районної ради з певним доповненням проекту програми по первинній ланці, а саме: передбачити фінансування заходу 6.1 «Утримання закладів сільської медицини, надання долікарської медичної допомоги сільському населенню району» також із районного бюджету.

Було вирішено рекомендувати сільським головам передбачити у сільських бюджетах на 2019 рік кошти на направлення субвенції до районного бюджету з метою реалізації даного заходу

Депутати приділили велику увагу розгляду питання щодо направлення звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я, Вінницької обласної державної адміністрації, Департаменту охорони здоров’я Вінницької облдержадміністрації щодо впровадження реформ в галузі медицини, так як із структури виключено фельдшерсько-акушерські пункти в сільській місцевості. Що викликає велику стурбованість у населення. Тому Комісією було підготовлено текст звернення, який рекомендували голові районної ради внести на розгляд 38 чергової сесії районної ради 7 скликання.

Голова районної ради        Т. Сокотнюк

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.