sunset1.jpgsunset2.jpgsunset5.jpg

13.08.18р. Відбулася 37 позачергова сесії Теплицької районної ради 7 скликання.

9 серпня 2018 року в залі засідань Теплицької районної ради відбулася 37 позачергова сесії Теплицької районної ради 7 скликання. Головувала на засіданні голова районної ради Сокотнюк Тетяна Степанівна.

В роботі пленарного засідання взяли участь: голова райдержадміністрації Людмила Марцин, перший заступник голови районної державної адміністрації Юрій Сльота, заступник голови районної ради Володимир Скалій, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, сільські, селищний голови, представники засобів масової інформації, працівники виконавчого апарату районної ради та інші. У ході засідань було розглянуто 21 питання, які були детально опрацьовані попередньо на постійних комісіях районної ради.

Традиційно районні обранці вносили зміни до районного бюджету. Розглянули та затвердили в новій редакції програми: «Вдосконалення системи соціального захисту населення у Теплицькому районі на 2018 рік», «Програму розвитку територіальних громад Теплицького району на 2018 - 2019 роки» та «Програму забезпечення функціонування відділу ведення Державного реєстру виборців у Теплицькому районі на 2018 рік».

Також затвердили рішення «Про нагородження відзнакою «Гордість Тепличини». Детально обговорили заходи про перетворення Теплицької ЛПЛ в комунальне некомерційне підприємство «Теплицька Центральна районна лікарня» Теплицької районної ради, надали дозвіл на списання майна та затвердили ряд технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення на території сільських рад Теплицького району Вінницької області.

Пожвавлено в залі пленарного засідання сприйнялась інформація головного лікаря Теплицької ЛПЛ про перетворення Теплицької ЛПЛ в комунальне некомерційне підприємство «Теплицька Центральна районна лікарня» Теплицької районної ради. Проте, після детального обговорення, депутати прийняли рішення «Про перетворення Теплицької ЛПЛ в комунальне некомерційне підприємство, «Теплицька Центральна районна лікарня» Теплицької районної ради.

Одностайними були депутати і при прийнятті інших рішень, що мають значиму вагу в забезпеченні життєдіяльності району.

Голова районної ради подякувала усім депутатам за прийняті рішення і за розуміння та підтримку.

Голова районної ради       Т. Сокотнюк

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.