sunset1.jpgsunset5.jpgsunset2.jpg

05.07.2018р. Відбулось засідання постійної комісії районної ради.

27 червня та 03 липня 2018 року відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, гласності, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності та правопорядку. Засідання провів голова Комісії Олександр Савлук.

Із 7 депутатів – членів постійної комісії - на засідання прибуло п’ять осіб, що забезпечило легітимність його проведення. В роботі постійної комісії взяли участь: Тетяна Сокотнюк – голова районної ради, Володимир Скалій – заступник голови райради, Романюк Василь Іванович. На порядку денному засідання було розглянуто 2 питання:

  1. Про розгляд заяви депутата Теплицької районної ради 7 скликання Сокотнюк Т.С.;
  2. Про поновлення на посаді голови Теплицької районної ради 7 скликання Романюка В.І. По першому питанню, а саме заяви депутата Теплицької районної ради 7 скликання Сокотнюк Т.С., яка звернулася до постійної комісії з проханням прийняти її заяву щодо реального конфлікту інтересів своєї участі у вирішенні питання про поновлення Романюка В.І. на посаді голови Теплицької районної ради, комісія прийняла заяву і рекомендувала проголосити її на сесії районної ради.

По другому питанню було вирішено внести його на розгляд 35 позачергової сесії районної ради 7 скликання 03.07.2018 року.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.