sunset2.jpgsunset1.jpgsunset5.jpg

04.12.2017 року. Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров»я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та роботи з ветеранами.

Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 3 Регламенту Теплицької районної ради Вінницької області 7 скликання, Теплицька районна рада повідомляє жителів району про те, що 01 грудня 2017 року в приміщенні Теплицької районної ради, за адресою: вул. Незалежності, 25, о 14.00 год. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров»я, материнства, дитинства, соціального захисту населення та роботи з ветеранами (далі – Комісія). Засідання провела голова Комісії Людмила Тугай.

Депутати розглянули 5 питань: затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Теплицького району на 2017-2020 роки в новій редакції, затвердження вартості ритуальних послуг для забезпечення безоплатного поховання померлих інвалідів війни та учасників бойових дій, звернення до обласної Ради щодо повернення у спільну комунальну власність територіальних громад району частини єдиного майнового комплексу ЛПЛ, план роботи ради та скасування окремих рішень, що стосувались створення ТМО. Всі проекти рішень рекомендовано до розгляду на черговій сесії.

Голова районної ради Т.Сокотнюк

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.