sunset2.jpgsunset1.jpgsunset5.jpg

04.12.2017 року. Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, гласності, адміністративно – територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності та правопорядку.

Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 3 Регламенту Теплицької районної ради Вінницької області 7 скликання, Теплицька районна рада повідомляє жителів району про те, що 01 грудня 2017 року в приміщенні Теплицької районної ради, за адресою: вул. Незалежності, 25, о 14.00 год. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань регламенту, депутатської етики, гласності, адміністративно – територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування, зміцнення законності та правопорядку (далі – Комісія).

Засідання провів голова Комісії Савлук О.А. Члени комісії розглянули 41 питання порядку денного , з них 17 питань щодо : затвердження районних програм різних галузей діяльності, управління комунальною власністю, план роботи ради, зміни до Регламенту, внесення змін до районного бюджету та більше 20 питань про затвердження технічних документацій з нормативної грошової оцінки земельних ділянок , інше.

Голова районної ради        Т.Сокотнюк

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.