sunset2.jpgsunset1.jpgsunset5.jpg

29.11.2017 року. Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання і реформування земельних відносин, комплексного розвитку населених пунктів, благоустрою, охорони природи.

Відповідно до статті 15 Закону України «Про доступ до публічної інформації», частини 6 статті 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 3 Регламенту Теплицької районної ради Вінницької області 7 скликання, Теплицька районна рада повідомляє жителів району про те, що 29 листопада 2017 року в приміщенні Теплицької районної ради, за адресою: вул. Незалежності, 25, о 10.00 год. відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, регулювання і реформування земельних відносин, комплексного розвитку населених пунктів, благоустрою, охорони природи (далі – Комісія). Засідання провів голова Комісії І.С.Зублевич.

Члени комісії розглянули план роботи районної ради та Комісії та 2018 рік, а також проекти рішень з питань про затвердження технічних документацій по нормативній грошовій оцінці земельних ділянок громадян. В результаті роботи Комісія рекомендувала затвердити всі розглянуті проекти рішень на сесії районної ради.

Голова районної ради       Т.Сокотнюк

teprada.gov.ua. All rights reserved