sunset1.jpgsunset2.jpgsunset5.jpg

12 липня 2013 року відбулася 24 сесія районної ради 6 скликання

12 липня 2013 року відбулася 24 сесія районної ради 6 скликання.

На пленарне засідання запрошувались: депутати обласної Ради, заступники голови районної державної адміністрації, прокурор району, начальник РВ ГУМВС у Теплицькому районі, начальники управлінь та відділів, сільські, селищний голови, представники засобів масової інформації.

Секретарем сесії був обраний депутат районної ради Ковтун А.Г.

Пленарне засідання вів голова районної ради Габінський Л.І.

 

Головуючий проінформував депутатів про роботу, проведену в міжсесійний період. Більш детальніше зупинився на інформації щодо засідання районної робочої групи з питань проведення двомісячника благоустрою, зачитав переможців конкурсу на кращу організацію робіт під час проведення двомісячника:

Веселівська територіальна громада - І місце; Брідоцька територіальна громада – ІІ місце; Степанівська територіальна громада – ІІІ місце.

120713_1.JPG
120713_2.JPG

 

На сесії розглянуто 22 питання різнопланового характеру. Затверджено три програми щодо організаційного забезпечення діяльності Теплицького районного суду на 2013-2016 рр. та зайнятості населення на період до 2017 року.

З метою покращення епідемічної ситуації зменшення кількості хворих на туберкульоз, зниження рівня захворюваності, поширеності та смертності від нього, було прийнято районну цільову соціальну програму протидії захворюванню на туберкульоз на 2013 – 2016 рр., яку презентував Шевченко В.П. – головний лікар КЗ «Теплицький районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Внесено зміни до програми фізичної культури і спорту та районної програми соціального захисту онкохворих і хворих на туберкульоз.

Затверджено технічну документацію з нормативно-грошової оцінки земельних ділянок по Костюківській (Ковтун І.М.), Бджільнянській (Власюк О.Д.), Кивачівській (ТОВ «Консервний завод») та Шиманівській (ПВКП «Пера») сільських радах.

Також розглянуто питання стосовно призупинення навчального процесу в окремих навчальних закладах Теплицького району та реорганізацію окремих загальноосвітніх закладів Теплицького району. З даних питань проінформував начальник відділу освіти РДА Щербатюк О.П.

Відповідно до рішення районної ради, призупинено навчальний процес в Костюківській, Сашанській, Сокирянській ЗОШ І-ІІ ступенів на 2013-2014 навчальний рік, в зв’язку з відсутністю дітей.

Обговоривши питання реорганізації окремих загальноосвітніх закладів Теплицького району, депутати прийняли рішення реорганізувати: Комарівську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів шляхом перетворення в загальноосвітню школу І-ІІ ступенів; Брідоцьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів шляхом об’єднання з дошкільним навчальним закладом, створивши на їх базі навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад».

Активно депутати обговорювали питання про затвердження Положення про конкурсний відбір студентів, що навчатимуться у Вінницькому національному медичному університеті ім. М.І.Пирогова за рахунок коштів районного бюджету. З інформацією з даного питання виступив перший заступник голови РДА Ніколайчук А.В.

Перед присутніми з інформацією про Концепцію реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні виступив голова районної ради Габінський Л.І.

Сесія пройшла організовано, на високому рівні.

По результатах сесії прийняті відповідні рішення.

Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше.